ArticoleArticole prima paginaBUCURESTICompetitiiCupa LigiiLiga 1Liga 1 EstLiga 2Liga 2 Est

Săptămâna 15-20 mai ne aduce debutul grupelor superioare din Cupa Ligii, precum și dueluri tari în campionate: Vezi programul complet

Săptămâna viitoare se anunță una extrem de interesantă în Liga Prieteniei București.

Miercuri vor începe meciurile din cadrul grupelor superioare ale Cupei Ligii Prieteniei, însă nici cele 4 campionate nu se lasă mai prejos și propun dueluri ce se anunță extrem de interesante, cum ar fi derby-ul de tradiție din Liga I Sud dintre FC Berceni și Bizz Brasil sau cel din Liga a II-a Sud dintre Inter Bragadiru și FC PTM.

Iată cum arată programul complet al partidelor care se vor disputa în Liga Prieteniei București în săptămâna 15-20 mai:

Marți, pe terenul 1 de la Plazza:

– de la ora 19.30, în Liga I Est: Old Boys vs Crângași United

– de la ora 20.20, în Liga I Est: Piatra Albă vs ADSA-Restart Barou

– de la ora 21.10, în Liga I Est: Apărătorii Patriei vs Partizan București

– de la ora 22.00, în Liga I Est: Hooligans vs Diham Boys

– de la ora 22.50, în Liga I Est: FC Capitals vs Martalogii Activi

– de la ora 23.40, în Liga I Est: Electroputere vs FC Stejar

Marți, pe terenul 2 de la Plazza:

– de la ora 19.30, în Liga I Sud: FC Colentina vs SJCAM Romania

– de la ora 20.20, în Liga a I Sud: FMV Spiru Haret vs Universitatea București

– de la ora 21.10, în Liga a II-a Sud: ATV ROM vs Ambianța Steaua

– de la ora 22.00, în Liga I Est: Olimpique Otopeni vs FC Văscăuți

– de la ora 22.50, în Liga I Sud: Liverpool Team vs FC Juve

– de la ora 23.40, în Liga I Sud: FC Berceni vs Bizz Brasil

Miercuri, pe terenul de la Intrarea Vrabiei:

– de la ora 19.30, în Liga a II-a Sud: Alb Negru vs Waiters București

– de la ora 20.20, în Liga I Sud: Chipita Stars vs Real Rapid București

– de la ora 21.10, în Liga I Sud: Sălaj Boys vs Fair Play

– de la ora 22.00, în Liga I Sud: FC OSLM vs B&B

– de la ora 22.50, în Cupa Ligii: Liverpool Team vs ATV ROM

– de la ora 23.40, în Liga a II-a Sud: Inter Bragadiru vs FC PTM

Joi, pe terenul de la Intrarea Vrabiei:

– de la ora 19.30, în Cupa Ligii: Sălaj Boys vs FC PTM

– de la ora 20.20, în Liga a II-a Est: SPRS 2001 vs Echipa Nouă

– de la ora 21.10, în Cupa Ligii: FC Berceni vs Piatra Albă

– de la ora 22.00, în Liga a II-a Sud: AVB vs FC Power

– de la ora 22.50, în Cupa Ligii: Dortmund București vs Athletico Ferentari

Articole similare

Articol

Close
Close