Program competitional – Campionat/Cupa

Program meciuri campionat

6 - 3

VLD Soimii Ghizdaru vs. Unchiu Pool

11 - 7

Sporting Agro vs. Negru Voda

2 - 2

Young Boys vs. Riviera

2 - 2

Adas vs. VBT

12:22

Peciu Perlele vs. Mladost Petrovaselo

2 - 1

Mladost vs Cioco Team

1 - 4

Forest Bicu vs. Olimpia Malu

11 - 3

Giurgiuvenii vs. VLD Soimii Ghizdaru

0 - 7

Unirea Fratesti Remus vs. Olympiakos ,,Piure''

1 - 1

Renegatii vs. Peciu Perlele

6 - 3

Forest Bicu vs. Unchiu Pool

5 - 2

Fair Play vs. Olimpia Malu

5 - 4

Young Boys vs. Sporting Agro

3 - 11

Unirea Fratesti vs. Giurgiuvenii

1 - 6

Negru Voda vs. Olympiakos ,,Piure''

2 - 5

VLD Soimii Ghizdaru vs. Riviera

12:57

Progresul Ieccea vs. Comnado Viola

5 - 3

Rapid vs. YBPN

5 - 1

Adas vs. Peciu Wolves

4 - 2

Adas vs. PV Bazias

7 - 5

Rudna vs. Mladost

6 - 2

Cioco Team vs. VBT

3 - 2

Renegatii vs. Cioco Team

3 - 9

Olympiakos ,,Piure'' vs. Giurgiuvenii

15 - 0

VLD Soimii Ghizdaru vs. Negru Voda

7 - 3

Young Boys vs. Fair Play

3 - 0

VBT vs. YBPN

5 - 2

Mladost Petrovaselo vs. Comando Viola

4 - 6

Rudna vs. Cioco Team

2 - 3

Adas vs. Mladost

4 - 4

Peciu Wolves vs. Mladost

7 - 2

Renegatii vs. Rapid

4 - 0

Peciu Perlele vs. PV Bazias

4 - 4

Sporting Agro vs. Forest Bicu

7 - 4

Riviera vs. Unchiu Pool

2 - 7

Olimpia Malu vs. Unirea Fratesti

12 - 1

VBT. vs. Progresul Iecea

7 - 2

Mladost vs. YBPN

3 - 4

Progresul Iecea vs. Comando Viola

6 - 3

Rudna vs. Peciu Wolves

3 - 0

Mladost vs. Bazias

3 - 1

Cioco Team vs. CFR

2 - 3

P.V Bazias vs. Renegatii

3 - 0

CFR vs. Rapid

6 - 3

Fair Play vs. Unchiu Pool

6 - 4

Sporting Agro vs. Riviera

6 - 2

Forest Bicu vs. Unirea Fratesti - Remus

5 - 1

Young Boys vs. Olympiakos ,,Piure''

0 - 19

Negru Voda vs. Giurgiuvenii

2 - 3

VLD Soimii Ghizdaru vs. Olimpia Malu

3 - 2

Adas vs. CSS

4 - 2

Renegatii vs. Mladost Petrovaselo

4 - 4

Comando Viola vs. Peciu Wolves

4 - 5

Peciu Perlele vs. Rudna

8 - 2

Mladost vs. Progresul Iecea

6 - 4

Mladost Petrovaselo vs. Rapid

3 - 0

Mladost vs. Comando Viola

4 - 4

Mladost vs. Mladost Petrovaselo

0 - 0

Cioco Team vs. PV Bazias

2 - 7

Unchiu Pool vs. Young Boys

7 - 6

Unirea Fratesti Remus vs. Negru Voda

5 - 4

Olimpia Malu vs. Sporting Agro

3 - 0

Olympiakos ,,Piure'' vs. VLD Soimii Ghizdaru

6 - 2

Giurgiuvenii vs. Fair Play

2 - 3

Riviera vs. Forest Bicu

5 - 2

Adas vs. YBPN

2 - 4

Rudna vs. Mladost Petrovaselo

7 - 5

VBT vs. Peciu Wolves

13 - 2

VBT vs. Rapid

7 - 1

Renegatii vs. Comando Viola

3 - 3

Adas vs. Progresul Iecea

7 - 2

Peciu Perlele vs. Rapid

6 - 1

Mladost vs. Rapid

4 - 5

Peciu Wolves vs. Cioco Team

4 - 1

VBT vs. Comando Viola

6 - 2

Mladost Petrovaselo vs. CFR

3 - 0

Mladost Petrovaselo vs. Progresul Iecea

2 - 7

Unchiu Pool vs. Sporting Agro

7 - 2

VLD Soimii Ghizdaru vs. Fair Play

14 - 1

Riviera vs. Negru Voda

5 - 1

Giurgiuvenii vs. Forest Bicu

10 - 7

Olympiakos vs. Olimpia Malu

0 - 7

Unirea Fratesti - Remus vs. Young Boys

4 - 0

Peciu Perlele vs. Peciu Wolves

5 - 3

CFR vs. Rudna

1 - 7

Adas vs. Cioco Team

2 - 5

Renegatii vs. Mladost

3 - 4

Young Boys vs. VLD Soimii Ghizdaru

6 - 1

Fair Play vs. Unirea Fratesti - Remus

2 - 4

Olimpia Malu vs. Riviera

3 - 4

Unchiu Pool vs. Giurgiuvenii

1 - 2

Sporting Agro vs. Olympiakos ,,Piure''

0 - 6

Negru Voda vs. Forest Bicu

7 - 2

Cioco Team vs. VBT

5 - 1

Peciu Perlele vs. Comando Viola

5 - 1

Renegatii vs. Adas

12 - 1

Renegatii vs. Progresul Iecea

0 - 5

CSS vs. Mladost

5 - 2

Mladost vs. Mladost Petrovaselo

3 - 0

Mladost Petrovaselo vs. YBPN

Program meciuri cupa

Close